Listwy dekoracyjne dla Twojego domu

Bardzo popularne w ostatnich latach stało się wykańczanie wnętrz stosując dekoracyjne elementy. Pisząc dokładniej chodzi o różnego typu listwy dekoracyjne takie jak np. listwy podłogowe czy np. przysufitowe. Tego typu elementy są bardzo proste w montażu więc z łatwością może je zamontować każdy co z pewnością przyczyni się do zaoszczędzenia sporej ilości pieniędzy.

Przed przystąpieniem do montażu listew trzeba zdecydować w których dokładnie miejscach mają się one znaleźć. Najlepiej rozrysować sobie wszystko na kartce. Gdy już wszystko mamy rozplanowane to kolejnym etapem jest dokładne zmierzenie listew dekoracyjnych i ich przycięcie. Z racji, że listwy dekoracyjne wykonane są ze styropianu to z łatwością można je przeciąć np. piłką do metalu. Gdy to już wykonamy to pozostanie tylko przycięte elementy przykleić za pomocą odpowiedniego kleju i ewentualnie po wyschnięciu można również nasze dekoracyjne listwy również pomalować.

Listwy dekoracyjne


Nowoczesne listwy dekoracyjne cieszą się sporym zainteresowaniem, wśród klientów firmowych oraz pojedynczych odbiorców. Po dopasowaniu dla siebie najbardziej odpowiednich typów list, montuje się je zgodnie z zasadami. Do produkcji takich produktów jak właśnie dekoracyjne listwy stosuje się drewno o bardzo dobrej jakości różnego typu. Dekoracja wnętrz wymaga stosowania tylko dobrej jakości produktów oraz tworzenia dekoracji zgodnie z najnowszymi trendami. Dekoracją wnętrz w profesjonalny sposób zabuja się dekoratorzy wnętrz, dlatego też warto już dziś skorzystać z takiej okazji.


Wszystkie elementy do dekoracji wnętrz oraz ich wykończenia powinny być wykonane z tylko dobrej jakości materiałów, oraz mających zezwolenie na użytkowanie. Ze względu na to, że do w sprzedaży jest wiele gatunków drzew oraz akcesoriów dekoracyjnych można dekorować pomieszczenia na bardzo wiele sposobów. Osoby, które nie zdecydowały się na wybór typu dekoracji mogą skorzystać z porad dekoratorów wnętrz. Serdecznie polecamy obejrzenie wizualizacji!

  • Nowoczesne listwy
  • Wypełnianie szczelin
  • Dobór listew
  • Akcesoria dekoracyjne
  • Rodzaje listew
  • Oferta

  • © Listwy przypodłogowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.